Dr. MAHDI
KHADEMATOLRASOUL

متخصص جراحی های لثه و ایمپلنت

مرکز تخصصی پریو_ایمپلنت دکتر خادمةالرسول

خدمات ما

ایمپلنت (کاشت دندان)

The detail

ایمپلنت دندان یا همان کاشت دندان، در بسیاری از موارد بهترین روش جایگزینی دندان­های از دست رفته است. با استفاده از ایمپلنت ، احساسی بسیار نزدیک به دندان طبیعی خواهید داشت. همچنین از آسیب به دندان­های مجاور جلوگیری می­شود و استخوان فک و لثه حفظ می­گردد.
More Info

جراحی های میکروسکوپی

The detail

همسو با پیشرفت علم و تکنولوژی، پزشکی و دندان­پزشکی نیز به سمت درمان ­هایی پیش رفته اند که کم تهاجمی باشند و امکان درمان و بهبودی راحت­تری را برای بیمار فراهم کنند.از مزایای جراحی میکروسکوپی ...
More Info

درمان های لثه و پریودنتال

The detail

تشخیص و درمان کلیه بیماری­ها و مشکلات لثه و بافت­های اطراف دندان و جایگزینی دندان­های از دست رفته، با ایمپلنت (کاشت دندان) در این مرکز انجام می­شود. از جمله این مشکلات می­توان به موارد زیر اشاره کرد:
more info

ترمیم ، تصحیح و طراحی لبخند

The detail

اهمیت تأثیر زیبایی لبخند بر روابط اجتماعی، اعتماد به نفس و موفقیت­های فردی برکسی پوشیده نیست. در این زمینه چندین فاکتور اهمیت بسزایی دارند، از جمله:
More Info

لیزرهای دهان و دندان

The detail

به کمک تکنولوژی لیزر، بعضی از خدمات و درمان­های لثه قابل انجام هستند.کاربرد لیزر به خونریزی کمتر، درد و تورم کمتر، بهبود سریعتر، نیاز کمتر به تزریق بی حسی، نیاز کمتر به بخیه و عفونت زدایی لثه و دندان کمک می­کند.
Contact us

تیم ما از برترین متخصصان در زمینه های مختلف تشکیل شده است.

تیم متخصصین ما

دکتر

هدی سادات بنی هاشمی

پریودنتیست و ایمپلنتولوژیست 

لیزرهای دهان و دندان

دکتر

مهدی خادمه الرسول

پریودنتیست و ایمپلنتولوژیست

جراحی های میکروسکوپی

دکتر

نجمه خادم الرسول

ترمیمی و زیبایی

 طراحی لبخند

دکتر مهدی خادمةالرسول

فعالیتها ، سخنرانی ها و نکات آموزشی

فعالیتها ، سخنرانی ها و دوره های آموزشی

دکتر مهدی خادمةالرسول در کنار فعالیت های درمانی ، در انجام سخنرانی های علمی و برگزاری ...

شستشودهنده های دهان

شستشودهنده دهان یا Oral Irrigator یکی از وسایل خانگی بهداشت دهان میباشد.نام های دیگر این وسیل...

Screenshot_20190121-183742_1-removebg

مراقبتهای بعد از جراحی های لثه

لطفاً به توصیه های زیر که جهت راحتی و آرامش بیشتر شما در چند روز اول پس از جراحی است، با ...

نکاتی برای استفاده از مسواک

برای مسواک کردن بهتر، بهتر است این نکات را توجه داشته باشید...

درباره ی ما

تيم درمانی ما متشكل از متخصصانی است كه خدمات مشاوره، تشخيص و درمان مشكلات دندان پزشكی را به ويژه در زمينه بيماری های لثه و ايمپلنت های دندانی ارائه می كنند. دندان پزشكان اين مركز درمانی، به عنوان متخصصين بيماری های لثه (پريودنتيست)، در زمينه پيشگيری، تشخيص و درمان بيماری های لثه، درمان های زيبايی لثه و لبخند و نيز بازسازی فك و ايمپلنت های دندانی فعاليت می كنند. همچنين با گسترده تر كردن دانش خود در زمينه هايی همچون تكنيك های زيبايی، تكنولوژی ليزر و جراحي های ميكروسكوپی در بهترين مراكز آموزشی اروپا ؛ تلاش كرده اند تا با به كار گيری به روزترين تجهيزات و تكنولوژی های دنيا در زمينه طراحی لبخند و زيبايی، درمان دندانپزشكی با ليزر و جراحی هاي ميكروسكوپی نيز بهترين خدمات را هم تراز با كشورهای پيشرفته و كم نظير در منطقه ارائه كنند. ما مفتخريم كه با تلفيق دانش، تجربه و تكنولوژی برای ارائه خدمات به تمامی مراجعين عزيز تلاش كنيم و در جهت ارتقا سطح سلامت كشور گام برداريم.

پخش ویدیو

سوالات متداول

برای پایدار شدن ایمپلنت دندان ، بدن بایستی تا سطح ایمپلنت، استخوان بسازد ( ادغام استخوان و Ossenointegration ایمپلنت) که این فرآیند طول درمان ایمپلنت دندان را مشخص می کند.

بی توجهی به دندان های از دست رفته سبب جا به جا شدن دندان های اطراف و مقابل ناحیه بی دندانی ، پوسیده شدن فواصل بین دندان ها، شل شدن دندان ها مجاور به علت جابه جایی و در نهایت خرابی کامل و جداشدن دندان های اطراف و تحلیل بافت استخوان فک می شود. ایمپلنت به موقع و سریع بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد.

بسیاری از کسانی که مورد جراحی کاشت ایمپلنت دندان قرار گرفته اند گفته اند که این روش درد کمی دارد. و اگر از بی حسی های موضعی مناسب نیز استفاده شود درد آن حذف خواهد شد و حتی بعضی از بیماران گفته اند که درد کاشت ایمپلنت دندان آن از درد کشیدن دندان به مراتب نیز کمتر است.

نظرات شما

با توجه به مدت زمان درمان که در این کلینیک انجام داده‌ام بسیار راضی بوده‌ام و به تمام دوستان و آشنایان خود کلینیک شما را پیشنهاد می‌کنم
گوگوش
Patient
با سلام و احترام از لیزری که انجام داده ام بسیار راضی هستم، از برخورد پرسنل و از کار خانم محمد زاده بسیار بسیار راضی هستم. از لحاظ بهداشت هم عالیست
سندی
Patient

Dr. Mahdi T. Khadematolrasoul

CHt , DMD , DDS , MSc-Periodontics

contact us

تماس با ما

از طریق راههای ارتباطی زیر میتوانید با ما در تماس باشید

پیام بگذارید

Write

Head Office

dental.perio.implant@gmail.com

Support

dental.perio.implant@gmail.com

Call

Head Office

071-36280650

Mobile

09174833348

Visit

Location Name

شیراز، قصردشت، چهارراه زرگری، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 32

Location Name

شیراز ، خیابان پاسداران (زرهی) – خیابان استقلال، ایستگاه قوامی – نبش ۲۰ متری شبان – ساختمان درکاب (اندیشه) – طبقه دوم

تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر مهدی خادمةالرسول میباشد